קווי ההסעות של "קרן ההסעות" שבו לשגרה מלאה - קרן ההסעות של החינוך העצמאי

קרן ההסעות

קרן הסעה וסיוע לתלמידי החינוך העצמאי

ע”ר 5-804-659-95  |   ת.ד. 257 בני ברק

קווי ההסעות של "קרן ההסעות" שבו לשגרה מלאה

קווי ההסעות של "קרן ההסעות" שבו לשגרה מלאה

קווי ההסעות של "קרן ההסעות" שבו לשגרה מלאה

בתי הספר של הקירוב הפזורים ברחבי הארץ שבו ב"ה לשגרה מלאה עם ביטול מגבלת הקפסולות בשבוע האחרון, ואיתם גם קווי קרן ההסעות שמובלים יותר מ-23,000 תלמידים לבתי הספר.

בקרב התלמידים והמנהלים מובע סיפוק רב מהחזרה המלאה ללימודים. "אין ספק, שהחזרה המלאה ללימודים היתה מחוייבת המציאות" אומר אחד מנהלים, " שום תלמיד לא יכול ללמוד למחצה ולשליש ללא תוכנית מסודרת וללא רציפות לימודית. כולנו מכירים את המימרה אם תעזבני יום - יומיים אעזבך, ללא רציפות בלימוד קשה להגיע להשגים לימודיים משמעותיים"

"אני רוצה לציין לשבח את קרן ההסעות שנמצאים עם אוזן קשבת לאורך כל התקופה הזאת שב"ה מגיעה בימים אלו לסיומה עם ביטול כל המגבלות. למדנו במרחבים פתוחים, למדנו עם חצאי כיתות, למדנו במשמרות, ותמיד קבלנו הענות מצד קרן ההסעות בזמינות של קווי ההסעות. למרות שזה הצריך עשיה לוגיסטית מטורפת ושינוי קווים מהרגע להרגע. לפעמים טנדר היה יוצא עבור ילד אחד בלבד שהיום הקפסולה שלו מקיימת חצי יום לימודים. זו מסירות שקשה לפרוט במילים וב"ה בקרן נתנו את המענה המתבקש בכל מצב.

המשוב החם מגיע גם מההורים של ילדי הקרן ששמחים על החזרה לשגרת הלימודים. במכתב שהגיע לידי קרן ההסעות מספרת אחת האמהות כי בנה שלומד באחד מבתי הספר במרכז הארץ חזר לרומם להם את השבת. במכתבה כותבת האם "לא זכיתי לקבלת בעצמי חינוך תורני אולם את ילדי שלחתי לבית ספר תורני. מיותר לציין שהשבתות בבית הפכו למרוממות יותר כאשר הילד שר עם האב את זמירות השבת. כל הבית שלנו קיבל חיזוק משמעותי ומלבד ההתחזקות בשמירת שבת בלעי החל לפקוד את בית הכנסת ולהשתתף בשיעור פעם בשבוע".

האם מספרת כי בתקופת הקורונה כאשר נותק הקשר עם בית הספר דאגו פעילי הקרן לשמור על קשר טלפוני עם בנה כשבמקביל גם בבית הספר הפעילו מרחב קולי "אולם כאשר הילד חזר אל בית הספר בשבועיים האחרונים, הרגשנו ששוב הבית שלנו מתמלא באור. שולחן השבת שלנו הפך לשולחן יהודי בו אנו מדברים על מצוות ספירת העומר והכל בזכות קרן ההסעות ובתי הספר של הקירוב".

הרשמה לניוזלטר

בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם בהתרגשות ובתפילה מתחיל ילדכם

גדולי הדור בקריאה נרגשת

מרן רבי גרשון אדלשטיין שליט"א

מרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א

מרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א

מרן רבי חיים קנייבסקי שליט"א

רבי שמעון גלאי שליט"א

רבי יצחק זילברשטיין שליט"א

רבי יצחק זילברשטיין שליט"א

מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן זצוק"ל

הרבנית קולדצקי

הקרן במספרים

למעלה מ

1000 הסעות ביום!

ישובים

215 ישובים

למעלה מ-

20,000 ילדים ביום!